Купити Масляный фильтр DT214154 ASTRA
Бренд: ASTRA
Артикул: DT214154 Оригінальний
Масляный фильтр
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
Варіанти оплати:
  • Оплата готівкою/картка офісі
  • Оплата кур'єру при отриманні товару
  • Накладений платіж (Нова Пошта, Укрпошта )
Варіанти доставки:
  • Наша доставка
  • Самовивіз
  • Транспортна компанія Нова Пошта, Укрпошта
Повернення та обмін протягом 14 днів.
  • Опис запчастини
  • Застосування до моделей авто
  • Додаткова інформація
Исполнение фильтра: Фильтр-патрон
Высота 1 [мм]: 120
Высота [мм]: 125
Наружный диаметр [мм]: 109
Внутренний диаметр 1(мм): 13,4
Внутренний диаметр: 13,4
Аналоги запчастини виробника ASTRA - DT214154
Підбір за параметрам
Виробник
KNECHT 1 від 474
ASTRA 7
MAHLE ORIGINAL 1
WILMINK GROUP 1
Бренд - Артикул, Ім'я
KNECHT
OX 85D
OX 85
Масляний фільтр ►
Высота [мм]: 125
Наружный диаметр [мм]: 109
Внутренний диаметр: 13,4
Заміна
8 В наявності 474
ASTRA
11415W
Оригінальний OX 85
Масляный фильтр ►
1210A6
Масляный фильтр ►
1415W