Купити CRWB330A COMLINE
Бренд: COMLINE
Артикул: CRWB330A
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
Варіанти оплати:
  • Оплата готівкою/картка офісі
  • Оплата кур'єру при отриманні товару
  • Накладений платіж (Нова Пошта, Укрпошта )
Варіанти доставки:
  • Наша доставка
  • Самовивіз
  • Транспортна компанія Нова Пошта, Укрпошта
Повернення та обмін протягом 14 днів.
  • Опис запчастини
Аналоги запчастини виробника COMLINE - CRWB330A
Бренд - Артикул, Ім'я
BOSCH
Склоочисник BOSCH / каркасний / 340 мм. / під гачок / ►
Заміна
3 В наявності 277
▼ Показатибільше цін (2)
VALEO
574282
Щетка стеклоочистителя каркасная задняя Valeo Silencio Rear 330 мм (13) ►
Заміна
1 В наявності 360