Купити Подушки амортизатора A7R020MT Magnum Technology
Бренд: Magnum Technology
Артикул: A7R020MT
Подушки амортизатора
4 В наявності 687 - +
Варіанти оплати:
  • Оплата готівкою/картка офісі
  • Оплата кур'єру при отриманні товару
  • Накладений платіж (Нова Пошта, Укрпошта )
Варіанти доставки:
  • Наша доставка
  • Самовивіз
  • Транспортна компанія Нова Пошта, Укрпошта
Повернення та обмін протягом 14 днів.
  • Опис запчастини
  • Застосування до моделей авто
  • Додаткова інформація
Сторона установки: Передний мост
Аналоги запчастини виробника Magnum Technology - A7R020MT
Підбір за параметрам
Сторона установки
Передний мост (1)
Передняя ось, двусторонне (3)
Опції
Без шарикового подшипника (3)
Материал
Резина/металл (2)
Длина [мм]
Виробник
UCEL 3 від 98
AUTOTECHTEILE 1 від 716
SASIC 1 від 985
SACHS 1 від 1024
FEBIBILSTEIN 2 від 1129
SWAG 2 від 1160
RENAULT 1 від 1382
FAG 1 від 1438
SNR 2 від 1612
MEYLE 1 від 1677
3RG 1
AIC 1
AKRONMALO 1
ASHIKA 1
AUTOMEGA 1
BBRAUTOMOTIVE 2
BGA 1
BILSTEIN 1
BIRTH 1
BORGBECK 1
BSG 1
CAUTEX 1
DYS 1
FAIAUTOPARTS 1
FIRSTLINE 1
FORMPART 1
GOOM 1
GSP 1
HUTCHINSON 2
JAPANPARTS 1
JAPKO 1
KAPIMSAN 1
LEMFORDER 1
MERCEDESBENZ 2
METALCAUCHO 1
METZGER 1
MONROE 1
OPENPARTS 1
OPTIMAL 1
ORIGINALIMPERIUM 3
PATRON 1
QUINTONHAZELL 1
SIDEM 1
SPIDANCHASSISPARTS 1
STC 1
STELLOX 1
TALOSA 1
TOPRAN 1
TRICLO 1
UNIGOM 1
VAICO 2
ZEKKERT 1
Бренд - Артикул, Ім'я
UCEL
10520T
Комплект пильника РШ шарніра ►
Заміна
2 1-День(-днів) 98
UCEL
Подушка амортизатора ►
Заміна
AUTOTECHTEILE
Опора амортизатора переднего ►
▼ Показатибільше цін (1)
Подушка амортизатора ►
SASIC
Подушки амортизатора ►
2 В наявності 985
SACHS
Монтажний комп-кт амортизатора (підшипник опори амортизатора підвіски) ►
20 В наявності 1 036
FEBI BILSTEIN
кріплення амортизатора ►
Длина [мм]: 153
Ширина (мм): 137
Толщина [мм]: 54
Внутренний диаметр: 13
Внутренняя резьба [мм]: M8
Материал: Резина/металл
Опції: Без шарикового подшипника
Сторона установки: Передняя ось, двусторонне
необходимое количество: 2
SWAG
Опора амортизатора підвіски ►
Длина [мм]: 153
Ширина (мм): 137
Толщина [мм]: 54
Внутренний диаметр: 13
Внутренняя резьба [мм]: M8
Материал: Резина/металл
10 В наявності 1 160