Купити Масляный фильтр J1311036 NIPPARTS
Бренд: NIPPARTS
Артикул: J1311036
Масляный фильтр
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
Варіанти оплати:
  • Оплата готівкою/картка офісі
  • Оплата кур'єру при отриманні товару
  • Накладений платіж (Нова Пошта, Укрпошта )
Варіанти доставки:
  • Наша доставка
  • Самовивіз
  • Транспортна компанія Нова Пошта, Укрпошта
Повернення та обмін протягом 14 днів.
  • Опис запчастини
  • Застосування до моделей авто
  • Додаткова інформація
Высота [мм]: 60
Внутренняя резьба [мм]: M20x1,5
Наружный диаметр [мм]: 66
Аналоги запчастини виробника NIPPARTS - J1311036
Підбір за параметрам
Опції
С возвратным клапаном (4)
Длина [мм]
Спецификация
67x68/70X19 (1)
Виробник
MEYLE 2 від 143
SOFIMA 2 від 155
BLUE PRINT 1 від 170
WIX FILTERS 1 від 206
PURFLUX 1 від 214
KNECHT 1 від 216
BOSCH 1 від 236
RENAULT 5 від 280
MANN-FILTER 1 від 376
1A FIRST AUTOMOTIVE 1
ACKOJA 1
AKRONMALO 1
AMC Filter 1
ASHIKA 1
ASHUKI 1
ASHUKIBYPALIDIUM 1
AUTOMOTORFRANCE 1
BORG & BECK 1
BSG 1
CLEANFILTERS 1
COMLINE 1
COOPERSFIAAM 1
CWORKS 1
DACIA 2
DACOGERMANY 1
DENCKERMANN 1
DTSPAREPARTS 1
DYNAMATRIX 2
Dr!ve+ 1
EUROREPAR 1
FAST 1
FEBIBILSTEIN 1
FIBA 3
FIL FILTER 1
FILTRON 1
FRAM 1
FRIGAIR 1
HENGST FILTER 1
HERTH+BUSS JAKOPARTS 1
HOFFER 1
IAPQUALITYPARTS 1
IPS Parts 1
JAPANPARTS 1
JAPKO 1
JSASAKASHI 1
KAISHIN 1
KAVOPARTS 1
KLAXCARFRANCE 1
LUCAS FILTERS 1
LYNXauto 1
MAGNETIMARELLI 1
MAHLE 1
MASTER-SPORT 1
MASTERSPORTGERMANY 2
MAXGEAR 1
MDR 1
MEAT & DORIA 1
MECAFILTER 2
MGA 1
MILES 1
MISFAT 1
MOTAQUIP 1
MULLER FILTER 1
NIPPONPIECES 1
NISSAN 2
OMNICRAFT 1
OPENPARTS 1
PROTON 1
PURRO 1
QUINTONHAZELL 1
REDLINE 1
RIDEX 1
SAKURAAUTOMOTIVE 1
SAMPIYONFILTER 1
SIVENTO 1
SOLGY 1
STARK 1
STARLINE 1
TECNOCAR 1
TOPRAN 1
UNICO FILTER 1
VAICO 1
VALEO 1
WILMINKGROUP 1
WUNDERFILTER 1
ZEKKERT 1
Бренд - Артикул, Ім'я
MEYLE
Фільтр масляний ►
Заміна
5 1-День(-днів) 143
SOFIMA
S9820R
Фільтр масляний ►
Заміна
1 1-День(-днів) 155
BLUE PRINT
ADN12125
ADN12124
фільтр масла ►
Толщина [мм]: 59
Наружный диаметр [мм]: 68,5
Исполнение фильтра: Накручиваемый фильтр
необходимое количество: 1
MEYLE
WIX FILTERS
WL7204
Высота [мм]: 66,5
Размер резьбы: M 20X1,5
Наружный диаметр [мм]: 68
Тип клапана: Клапан ограничения давления
Опції: С возвратным клапаном
23 В наявності 206
▼ Показатибільше цін (1)
PURFLUX
LS924
1 В наявності 299
KNECHT
OC475
Фильтр масляный ►
11 В наявності 263