Купити Комплект ГРМ (ремень ГРМ + 2 ролика) (130C19656R) Renault 130C19656R RENAULT
Бренд: RENAULT
Артикул: 130C19656R Оригінальний
Комплект ГРМ (ремень ГРМ + 2 ролика) (130C19656R) Renault
1 2-День(-днів) 4 447 - +
Варіанти оплати:
  • Оплата готівкою/картка офісі
  • Оплата кур'єру при отриманні товару
  • Накладений платіж (Нова Пошта, Укрпошта )
Варіанти доставки:
  • Наша доставка
  • Самовивіз
  • Транспортна компанія Нова Пошта, Укрпошта
Повернення та обмін протягом 14 днів.
  • Опис запчастини
  • Застосування до моделей авто
  • Додаткова інформація
Толщина [мм]: 9
необходимое количество: 1
Наружный диаметр [мм]: 42,5
Аналоги запчастини виробника RENAULT - 130C19656R
Підбір за параметрам
Опції
С ремнем (1)
Число зубцов
Длина [мм]
Виробник
CORTECO 3 від 75
RENAULT 111 від 113
ELRING 2 від 164
FEBIBILSTEIN 7 від 260
DAYCO 11 від 553
SNR 9 від 758
GRAF 6 від 990
MEYLE 3 від 1173
CONTINENTAL 11 від 1175
HEPU 12 від 1429
SKF 3 від 3082
INA 11 від 3886
GATES 3 від 4747
AIC 1
AIRTEX 3
AISIN 1
AUTEX 1
AUTLOG 1
AUTOKIT 1
AUTOTEAM 2
BGA 1
BLUEPRINT 1
BOSCH 2
BREDA LORETT 1
BTE 2
CALIBER 2
CONTINENTALCTAM 2
CONTITECH 1
DACIA 2
F4PF4R 1
FLENNOR 1
HUTCHINSON 1
IPD 3
KAVOPARTS 1
KLAXCARFRANCE 2
KMINTERNATIONAL 2
LYNXauto 1
MAGNETIMARELLI 2
MAPCO 1
METZGER 1
NISSAN 4
OMNICRAFT 1
OPEL 6
OPENPARTS 1
OPTIMAL 1
ORIGINALIMPERIUM 1
PROCODIS FRANCE 1
ROULUNDS RUBBER 1
RUVILLE 1
SASIC 1
SIL 1
SWAG 3
SYNCRONIX 1
TOPRAN 2
TRICLO 2
TRISCAN 3
VAUXHALL 4
WILMINKGROUP 7
Бренд - Артикул, Ім'я
CORTECO
Заглушка блока цилиндров ►
Заміна
>4 1-День(-днів) 75
CORTECO
Заглушка, вісь коромисла-монтажний отвір ►
Заміна
1 В наявності 112
▼ Показатибільше цін (3)
RENAULT
Оригінальний
Заглушка распредвала малая 1.4/1,6 8V, 16V Renault Kangoo I, Laguna II, Megane (7700274026) Renault ►
Толщина [мм]: 9
Наружный диаметр [мм]: 42,5
▼ Показатибільше цін (2)
13 В наявності 216