Купити 101300SX STELLOX
Бренд: STELLOX
Артикул: 101300SX
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
Варіанти оплати:
  • Оплата готівкою/картка офісі
  • Оплата кур'єру при отриманні товару
  • Накладений платіж (Нова Пошта, Укрпошта )
Варіанти доставки:
  • Наша доставка
  • Самовивіз
  • Транспортна компанія Нова Пошта, Укрпошта
Повернення та обмін протягом 14 днів.
  • Опис запчастини
Аналоги запчастини виробника STELLOX - 101300SX
Підбір за параметрам
Виробник
BOSCH 3 від 228
VALEO 3 від 249
SWFVALEO 3
Бренд - Артикул, Ім'я
BOSCH
Склоочисник задній BOSCH / 300 мм. / ►
Заміна
20+ В наявності 257
▼ Показатибільше цін (4)
BOSCH
Склоочисник задній BOSCH TWIN / 300 мм. / ►
Заміна
2 В наявності 262
▼ Показатибільше цін (2)
VALEO
Щетка стеклоочистителя каркасная задняя Valeo Silencio Rear 300 мм (12) ►
2 В наявності 315
▼ Показатибільше цін (2)
7 В наявності 299
VALEO
2 В наявності 323
3 В наявності 377