Купити 115380SX STELLOX
Бренд: STELLOX
Артикул: 115380SX
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
Варіанти оплати:
  • Оплата готівкою/картка офісі
  • Оплата кур'єру при отриманні товару
  • Накладений платіж (Нова Пошта, Укрпошта )
Варіанти доставки:
  • Наша доставка
  • Самовивіз
  • Транспортна компанія Нова Пошта, Укрпошта
Повернення та обмін протягом 14 днів.
  • Опис запчастини
Аналоги запчастини виробника STELLOX - 115380SX
Підбір за параметрам
Виробник
BOSCH 2 від 312
VALEO 2 від 379
MEYLE 1
SWFVALEO 1
Бренд - Артикул, Ім'я
BOSCH
Щетка стеклоочистителя бескаркасная задняя Bosch Aerotwin Rear 380 мм (15) ►
Заміна
4 В наявності 351
▼ Показатибільше цін (3)
BOSCH
Склоочисник задній BOSCH / 380 мм. / ►
Заміна
2 В наявності 386
▼ Показатибільше цін (3)
VALEO
Щетка стеклоочистителя ►
▼ Показатибільше цін (1)
VALEO
Щітки склоочисника ►
1 В наявності 668