Купити 118450SX STELLOX
Бренд: STELLOX
Артикул: 118450SX
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
Варіанти оплати:
  • Оплата готівкою/картка офісі
  • Оплата кур'єру при отриманні товару
  • Накладений платіж (Нова Пошта, Укрпошта )
Варіанти доставки:
  • Наша доставка
  • Самовивіз
  • Транспортна компанія Нова Пошта, Укрпошта
Повернення та обмін протягом 14 днів.
  • Опис запчастини
Аналоги запчастини виробника STELLOX - 118450SX
Бренд - Артикул, Ім'я
VALEO
575545
Щітка склоочисника First 450mm ►
Заміна
20 В наявності 160
▼ Показатибільше цін (2)
BOSCH
Склоочисник BOSCH / каркасний / 450 мм. / під гачок / ►