Купити 30795495AA автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
FORD
30795495AA
Оригінальний
Генератор ►
Напряжение: 12 В
Количество канавок: 6
Ток зарядки от генератора (А): 150
Диаметр: 49,5 мм
Идентификационный номер исполнения штекерного разъема: PL57
Заміна
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
VOLVO
30795495AA
Оригінальний
Генератор ►
Напряжение: 12 В
Длина 3: 72 мм
Длина 2: 72 мм
Длина 1: 79 мм