Купити 462100M005 автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
NISSAN
462100M005
Оригінальний
Тормозной шланг ►
Ограничение производителя: NICHIRIN
Заміна
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
A.B.S.
462100M005
Аналог
Тормозной шланг ►
Сторона установки: спереди
Длина 1/длина 2: 480 мм
Размер резьбы 1: BANJO 10,0mm
Размер резьбы 2: INN, M10x1
Заміна
AWD
462100M005
Оригінальний
Длина: 478 мм