Купити 86AB1106AA автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
FORD
86AB1106AA
Оригінальний
Ступица колеса ►
Сторона установки: передний мост
Наружный диаметр: 35 мм
Ø фаски 2: 110 мм
Необходимое количество: 2
Количество отверстий: 4
Внутренний диаметр: 23
Заміна
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
FORD USA
86AB1106AA
Оригінальний
Ступица колеса ►
Вес: 1540 г
Высота: 83 мм