Купити A0011594601 автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
SMART
A0011594601
Оригінальний
Свеча накаливания ►
Напряжение: 11,5 В
Длина: 148,5 мм
Ширина зева гаечного ключа: 8
Размер резьбы: M8x1
Техника присоединения: lisse Ø 4 mm