Купити ADB01658 автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
COMLINE
ADB01658
Комплект тормозных колодок, дисковый тормоз ►
Сторона установки: задний мост
Толщина: 16,5 мм
Ширина (мм): 46,6
Длина: 95 мм
Тормозная система: Bosch
Датчик износа: без датчика износа
Заміна
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
ALLIED NIPPON
ADB01658
Аналог
Толщина: 17,3 мм
Высота: 47,1 мм