Купити BL1870A1 автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
FTE
BL1870A1
BL1870A2
Комплект гальмівних колодок (дискових) ►
Длина: 155,1 мм
Длина 2: 156,3 мм
Толщина 2: 18,7 мм
Толщина: 19,8 мм
Качество: 300
Высота: 73,3 мм
Высота 2: 74,95 мм