Купити DBP511114 автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
MITSUBISHI
DBP511114
Оригінальний
Комплект тормозных колодок, дисковый тормоз ►
Длина: 114,2 мм
Толщина: 15 мм
Высота: 50 мм
Проверочное значение: E9 90R 01107/117
Ограничение производителя: SUMITOMO
Датчик износа: не подготовленно для датчика износа
Заміна
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
PROTON
DBP511114
Оригінальний
Длина: 114,2 мм
Толщина: 15 мм
Высота: 50 мм
Заміна
DAIHATSU
DBP511114
Длина 1/длина 2: 114.0 мм
Толщина: 15 мм