Купити DCP14001 автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
NPS
DCP14001
Компрессор, кондиционер ►
Ид.№ компрессора: 10PA17C
Напряжение: 12 В
Высота: 128 мм
Ø шкива : 134,8 мм
Количество масла: 190 мл
Длина: 216 мм
Количество ребер: 7
Вес: 7680 г
Ограничение производителя: DENSO
Хладагент: R 134a
Ременной шкив: с клиноремённым шкифом ребёрным
Заміна
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
DENSO
DCP14001
Компрессор, кондиционер ►
Ид.№ компрессора: 10PA17C
Напряжение: 12 В
Высота: 128 мм
Ø шкива : 130 мм
Количество масла: 190 мл
Длина: 216 мм
Количество ребер: 7
Качество: OE
Хладагент: R 134a
Заміна
CALSONIC KANSEI
DCP14001
Аналог
Напряжение: 12 В
Ø шкива : 140 мм