Купити Воздушный фильтр EAF313210 OPEN PARTS
Бренд: OPEN PARTS
Артикул: EAF3132.10
Воздушный фильтр
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
Варіанти оплати:
  • Оплата готівкою/картка офісі
  • Оплата кур'єру при отриманні товару
  • Накладений платіж (Нова Пошта, Укрпошта )
Варіанти доставки:
  • Наша доставка
  • Самовивіз
  • Транспортна компанія Нова Пошта, Укрпошта
Повернення та обмін протягом 14 днів.
  • Опис запчастини
  • Застосування до моделей авто
  • Додаткова інформація
Длина [мм]: 158
Ширина (мм): 170
Аналоги запчастини виробника OPEN PARTS - EAF3132.10
Підбір за параметрам
Длина [мм]
Виробник
JAPKO 1 від 129
WIXFILTERS 1 від 209
SOFIMA 1 від 212
BLUE PRINT 1 від 225
BOSCH 1 від 247
NIPPARTS 1 від 264
KNECHT 2 від 270
MANNFILTER 1 від 365
1AFIRSTAUTOMOTIVE 1
ACKOJA 1
AKRONMALO 1
AMCFILTER 1
ASHIKA 1
ASHUKI 1
ASHUKIBYPALIDIUM 1
BORGBECK 1
CLEANFILTERS 1
COMLINE 1
COOPERSFIAAM 1
CWORKS 2
DACOGERMANY 1
DENCKERMANN 1
DYNAMATRIX 2
EUROREPAR 1
FEBI BILSTEIN 1
FENOX 1
FIBA 1
FILFILTER 1
FILTRON 1
FRAM 1
FRIGAIR 1
GOODWILL 2
HENGSTFILTER 1
HERTH+BUSS JAKOPARTS 1
IAPQUALITYPARTS 1
JAPANPARTS 1
JSASAKASHI 1
KAISHIN 1
KAMOKA 1
KAVOPARTS 1
KLAXCARFRANCE 1
KRAFTAUTOMOTIVE 1
LUCASFILTERS 1
LYNXAUTO 1
MAGNETIMARELLI 1
MAHLE 1
MASTERSPORTGERMANY 2
MAXGEAR 1
MDR 1
MECAFILTER 1
MEYLE 1
MILES 1
MISFAT 1
MOTAQUIP 1
MULLERFILTER 1
NIPPONPIECES 1
NISSAN 9
OMNICRAFT 1
PURFLUX 1
PURRO 1
QUINTONHAZELL 1
REDLINE 1
RIDEX 1
SAKURAAUTOMOTIVE 1
SAMPIYONFILTER 1
SCTMANNOL 1
STARK 1
STELLOX 1
SWAG 1
TECNECOFILTERS 2
TECNOCAR 1
TOPRAN 1
VAICO 1
VALEO 1
WILMINKGROUP 3
WUNDERFILTER 1
WXQP 2
ZEKKERT 1
Бренд - Артикул, Ім'я
JAPKO
20197
Фильтр воздушный Nissan Note 1.4 (06-12),Nissan Micra iii 1.0 (03-10) (20197) JAPKO ►
Заміна
2 1-День(-днів) 129
▼ Показатибільше цін (1)
WIXFILTERS
WA6305
Фільтр повітря ►
Заміна
12 В наявності 209
SOFIMA
S9540A
Фільтр повітряний ►
BLUE PRINT
ADN12223
ADN12239
Фільтр повітря ►
Длина [мм]: 157
Толщина [мм]: 34
Исполнение фильтра: Фильтр-патрон
необходимое количество: 1
1 В наявності 225
BOSCH
ПОВІТРЯНИЙ ФІЛЬТР ►
17 В наявності 279
▼ Показатибільше цін (3)
NIPPARTS
J1321027
Повітряний фільтр ►
KNECHT
LX725
Фільтр повітряний ►
5 В наявності 306
▼ Показатибільше цін (3)
MANNFILTER
C1618
Воздушный фильтр ►
1 В наявності 409
▼ Показатибільше цін (2)
KNECHT
LX1270
Повітряний фільтр ►
10 В наявності 386