Купити LR140433 автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
AS-PL
LR140433
Аналог
Статор, генератор ►
Наружный диаметр 1: 116 мм
Напряжение: 12 В
Наружный диаметр 2: 128 мм
Высота 1: 22,4 мм
Высота 2: 26,5 мм
Ток зарядки от генератора (А): 50
Внутренний диаметр: 95
Заміна
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
HITACHI
LR140433
Оригінальний
Генератор ►
Количество канавок: 1
Напряжение: 14 В
Диаметр: 72 мм