Купити LR24038B автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
AS-PL
LR24038B
Аналог
Подшипник ►
Наружный диаметр: 47 мм
Высота: 14 мм
Внутренний диаметр: 17
Заміна
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
HITACHI
LR24038B
Оригінальний
Генератор ►
Напряжение: 24 В