Купити SHB100800 автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
MG
SHB100800
Оригінальний
Тормозной шланг ►
Заміна
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
ROVER
SHB100800
Оригінальний
Тормозной шланг ►
Заміна
A.B.S.
SHB100800
Аналог
Сторона установки: сзади
Общая длина: 645 мм
Длина 1/длина 2: 648 мм
Размер резьбы 2: BANJO 10,0mm