Купити TSP0325047 автозапчастини
Бренд - Артикул, Ім'я
NPS
TSP0325047
Аналог
Фильтр, воздух во внутренном пространстве ►
Ширина (мм): 124
Длина: 265 мм
Высота: 40 мм
Вес: 79 г
Исполнение фильтра: Частичный фильтр
Заміна
- Немає в наявності? Подивіться аналоги! -
DELPHI
TSP0325047
Количество: 2
Ширина (мм): 113
Длина: 250 мм
Высота: 30 мм